Opublikowano 29 lipca 2020

Wędkarskie zmagania nad miejskogóreckim "Balatonem"

Wędkarskie zmagania nad miejskogóreckim

Taki weekend z pewnością ucieszył nie tylko długoletnich miłośników wędkowania, ale także osoby, których pasją jest łowienie lub rekreacyjnie spędzają wolny czas wędkując.

W sobotnie popołudnie nad zbiornikiem wodnym „Balaton” odbyły się spławikowe zawody wędkarskie z cyklu „TRAPER CUP 2020”. Ich współorganizatorami było miejskogóreckie Stowarzyszenie Wędkarskie OKOŃ oraz Stowarzyszeniem  PERKOZ z Ponieca W zawodach rozgrywanych tylko w klasyfikacji indywidualnej wzięło udział aż 80. zawodników z całej Polski.

Zwycięzcą został Jacek Wrzeszczak uzyskując 10010 pkt. Na drugim miejscu uplasował się Adam Maryjowski z wynikiem 7190 pkt. Ostatnie medalowe miejsce zajął Konrad Kołakowski, który zdobył 6785 pkt. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach wędkarskiej rywalizacji.